Blog wikipedystyczny

Kielce-sprawdź co i gdzie możesz studiować. Pełen wykaz kierunków dziennych, wieczorowych i zaocznych!

Geodezja i kartografia w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.


Studia zaoczne Kielce-wyszukiwarka uczelni wyższych i kierunków studiów. Przeglądaj oferty uczelni i znajdź wymarzone studia dla siebie.
 • Interesują Cię studia Kielce. Studia dzienne, zaoczne a może podyplomowe? Odwiedź uczelnie. Edu. Pl i znajdź studia Kielce dla siebie.
 • Studia, kierunki studiów, wydarzenia na uczelniach w Polsce.
 • 25-369 Kielce, woj. świętokrzyskie ul. Żeromskiego 5zobacz na mapie Âť tel. 41 349 7330, fax. 41 349 7201 www: www. Ujk. Edu. Pl e-mail: rektor@ ujk. Edu. Pl.
 • Studia i Stopnia Położnictwo Zaoczne Kielce-Studia zaoczne kielce. Studia, kursy i szkolenia. Dodaj swoją ofertę. Polska Polska. 1 Studia i Stopnia.
 • 4 dni temu. studia niestacjonarne (zaoczne). Ekonomia. Terminy zjazdów-Kierunek Ekonomia Kielce 2012/2013· Terminy zjazdów.Studia zaoczne Kielce na mapie i zdjęciach satelitarnych. Zobacz galerię zdjęć, filmy. Sprawdź telefon i zadzwoń! Wyznacz trasę dojazdu omijając utrudnienia.
Politechnika Świętokrzyska w Kielcach. plany zajĘĆ. Stacjonarne (dzienne). Niestacjonarne (zaoczne). plany zajĘĆ-studia niestacjonarne.Wyższa Szkoła Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach. Zaoczne) na następujących kierunkach: ekonomia, pedagogika oraz studia inżynierskie.Pff. w ogóle studia lipa! dlatego ja studiuje w Krakowie i pochwalam to co napisała beti8524; to już lepiej wybierz zaoczne w Łodzi; w Kielcach nie poznasz.Studia niestacjonarne w Polsce. Zestawienie studiów. Studia i stopnia kończące się tytułem licencjata lub inżyniera. Studia ii stopnia oraz magisterskie jednolite.Studia zaoczne i wieczorowe (studia niestacjonarne). Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 7 Kielce tel. 342 44 44. Www. Zaoczne i wieczorowe (niestacjonarne).Woj. świętokrzyskie-studia zaoczne i wieczorowe (studia niestacjonarne). Politechnika Świętokrzyska w Kielcach. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 7 Kielce.
Wsh-Kielce, Wyższa Szkoła Handlowa. Zaoczne i eksternistyczne) są przyjmowani na podstawie. Studia niestacjonarne (w systemie zaocznym): 500zł.
Studia pedagogiczne-kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Jana Kochanowskiego w Kielcach-Filia w Piotrkowie Trybunalskim. 97-300.Na studia niestacjonarne (zaoczne) do 25 września br. 3. Wymienione w pkt. l dokumenty należy składać w siedzibie Uczelni w Kielcach ul. Ponurego Piwnika.Fizjoterapia-Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach. Zjazdy na studiachzaocznych odbywają się co dwa tygodnie (piątek od godziny 15. 00, sobota.Wyższa Szkoła Technik Komputerowych i Telekomunikacji w Kielcach. Kształci studentów na 3, 5 letnich studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w. Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Administracja. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.
Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Fizjoterapia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się. Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Pedagogika. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Prawo. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się dostać. Ratownictwo medyczne w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.

Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Filologia angielska. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by.

Elektronika i telekomunikacja w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Poloznictwo. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Zarzadzanie. Dowiedz się. Zarzadzanie w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Zdrowie publiczne. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by.Turystyka i rekreacja w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Studia technik administracji. Cosinus Sp. z o. o. Zaoczna Policealna Szkoła Administracji Cosinus w Kielcach (Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach.Finanse i rachunkowosc w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Logistyka. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się dostać.
Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Opiekun medyczny. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by. Policealne Studium Detektywów i Pracowników Ochrony' Ochroniarz' Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej. Tryb kształcenia: zaoczna.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Praca socjalna. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.Ochrona srodowiska w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Filologia polska w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Informatyka. Dowiedz się. Informatyka w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne.Inzynieria srodowiska w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Energetyka. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się. Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Kosmetologia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.


Kielce-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne! 3, 5-letnie (7 semestrów) studia pierwszego stopnia kończące się nadaniem tytułu zawodowego inżyniera.

Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Politologia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.

 • Studia technik administracji. Cosinus Sp. z o. o. Zaoczna Policealna Szkoła Administracji Cosinus w Kielcach (Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach.
 • Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Rolnictwo. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się dostać.
 • Studium Bezpieczeństwa i Higieny Pracy o' chikara w Kielcach (Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej. Tryb kształcenia: zaoczna.
 • Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Historia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się dostać.
 • Informatyka i ekonometria w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Inzynieria bezpieczenstwa w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.
Filologia specjalnosc filologia germanska w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.

Bezpieczenstwo narodowe w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie. Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.

Studia i Stopnia Ratownictwo Medyczne Zaoczne Kielce-Studia medyczne kielce-Ratownik medyczny kielce-Ratownictwo medyczne kielce. Studia, kursy i.Studia i Stopnia Ratownictwo Medyczne, Zaoczne (Kielce) (1). Studia i Stopnia. Studia i Stopnia Zdrowie Publiczne, Zaoczne (Kielce) (2). Studia i Stopnia.Na studia niestacjonarne (zaoczne) do 25 września br. 3. Wymienione w pkt. l dokumenty należy składać w siedzibie Uczelni w Kielcach ul. Ponurego Piwnika.Wyższa Szkoła Technik Komputerowych i Telekomunikacji w Kielcach. Kształci studentów na 3, 5 letnich studiach stacjonarnych i niestacjonarnych w.Woj. świętokrzyskie-studia zaoczne i wieczorowe (studia niestacjonarne). Politechnika Świętokrzyska w Kielcach. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 7 Kielce.Uczelnie Kielce studia i i ii stopnia, studia podyplomowe. Uczelnie. Studia online Kielce. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w. Studia podyplomowe Techniki bezwykopowe w inżynierii środowiska. Zoologia zaoczne. Re: jeszcze nie.Zarzadzanie i inzynieria produkcji w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Ekonomia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się dostać.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Wzornictwo. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.Policealne Studium Kosmetyczne' Omega' w Kielcach (Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej. Tryb kształcenia: zaoczna.
Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Transport. Dowiedz się więcej. Transport w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne.Policealne Studium Kosmetyczne' Omega' w Kielcach (Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej. Tryb kształcenia: zaoczna. Rodzaj.
 • Studia technik administracji. Cosinus Sp. z o. o. Zaoczna Policealna Szkoła Administracji Cosinus w Kielcach (Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach.
 • Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Chemia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się dostać.
 • Kielce-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne! Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie. Architektura i urbanistyka Kielce (i stopień, Zaoczne).
 • Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Technik logistyk. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.Fizyka techniczna w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.
Technik hotelarstwa w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia. Policealne Studium Farmaceutyczne' Omega' w Kielcach (Kielce).Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Taniec. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się dostać.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Elektrotechnika. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.Stosunki miedzynarodowe w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Asystentka stomatologiczna w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.

Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Filozofia. Dowiedz się więcej. Filozofia w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne.

Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Geografia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się dostać.
Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2004 r. Zmieniające Rozporządzenie w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. u. Nr 246, poz.Licencjat sylwetka absolwenta: Absolwent studiów i stopnia na kierunku pielęgniarstwo będzie dysponował rzetelną wiedzą teoretyczną i.Policealne Studium Kosmetyczne' Omega' w Kielcach (Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej. Tryb kształcenia: zaoczna.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Socjologia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.Edukacja techniczno informatyczna w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Biologia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się dostać. Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Matematyka. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się. Filologia specjalnosc filologia angielska w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Biotechnologia. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by się.

Gospodarka przestrzenna w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.

Wychowanie fizyczne w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie. Filologia specjalnosc filologia rosyjska w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Technik masazysta. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by.Nauki o rodzinie w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.Dziennikarstwo i komunikacja spoleczna w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.
. Na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Mechanika i budowa maszyn. i budowa maszyn w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne.

Informatyka ii ekonometria w Kielcach-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne. Znajdź studia· Dołącz do grupy· Organizacje studenckie.

Sprawdź na jakiej uczelni w Kielcach możesz studiować kierunek Technik informatyk. Dowiedz się więcej, jakie są wymagania i co musisz zdać na maturze by. Studia technik administracji. Cosinus Sp. z o. o. Zaoczna Policealna Szkoła Administracji Cosinus w Kielcach (Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach.


Kielce-studia dzienne, wieczorowe, zaoczne! Budownictwo Kielce (i i ii stopień, Zaoczne). Przejdź na stronę! Opis. Specjalności na studiach i stopnia:

Prywatne Policealne Studium Zawodowe dla Dorosłych (Kielce). Typ: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej. Tryb kształcenia: zaoczna. 3 Paź 2012. Wszystkie poziomy studiów prowadzone są w systemie stacjonarnym (dzienne) oraz niestacjonarnym (zaoczne) na następujących kierunkach: